Czy kiedykolwiek słyszałeś o masażu jąder? Są szanse, że to twój pierwszy raz.

Możesz być nawet trochę sceptyczny, a może myślisz, że jestem po prostu szalony. A co, gdybym ci powiedział, że wykonywanie regularnego masażu jąder może zwiększyć poziom testosteronu, zwiększyć liczbę plemników i poprawić erekcję?

Czy zwróciłem już twoją uwagę?

Jądra są tak często zapominane lub niedoceniane, a powinny znajdować się w centrum uwagi. Są ważnymi narządami w organizmie, a utrzymywanie ich w formie zapewni Ci twardsze erekcje, większy popęd seksualny i większą ilość nasienia.

Jądra wytwarzają plemniki i odpowiadają za 95% testosteronu. Wpływają na ciebie – fizycznie, emocjonalnie i seksualnie.

Sprawdzając je regularnie, możesz zauważyć wszelkie zmiany, które się pojawiają, ponieważ ból, obrzęk lub guzek w jądrze lub okolicy pachwiny mogą być oznaką stanu chorobowego.

Kluczem do prawidłowego funkcjonowania i zdrowia jąder jest lepsze ukrwienie okolicy. Najlepszym sposobem na aktywację przepływu krwi jest masaż.

CZYM DOKŁADNIE JEST MASAŻ JĄDER?

Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, myśl o tym może być niepokojąca. Spokojnie, nie ma powodu do paniki.

Choć brzmi to dziwnie, jest proste i skuteczne.

Masaż jąder to starożytna praktyka taoistyczna, która została stworzona w celu wzmocnienia erekcji i regeneracji po seksie. To jeden ze sposobów na złagodzenie nacisku i dyskomfortu w okolicy.

Według mistrzów taoizmu masowanie moszny jest jednym z najważniejszych kroków, jakie możesz podjąć, aby zmienić swoją energię seksualną i zachować zdrowie seksualne.

Potrzebujesz tylko swoich rąk. Pamiętaj, aby najpierw je rozgrzać i pocierać o siebie, aby napełnić je leczniczą energią.

Masując jądra, upewnij się, że naciskasz zdecydowanie, ale delikatnie. Jeśli pojawi się uczucie bólu lub wrażliwości, masuj lżej.

Czasami dyskomfort ustępuje w ciągu kilku minut; czasami zajmie to tygodnie konsekwentnego masowania. Zator najprawdopodobniej powoduje ból, a masaż pomoże go wyeliminować i zwiększy twoją energię i przepływ krwi.

Masaż można wykonać z olejkiem lub bez, w zależności od preferencji. Użyj bezzapachowego, najlepiej organicznego oleju, takiego jak kokos lub jojoba.

Polecane

Jak zachować porządek w kosmetyczce?

Każdy wyjazd na dłużej lub krócej to prawdziwa męka pakowania? Najgorzej jest z kosmetykami, których nigdy nie możesz zmieścić, masz wrażenie, że kosmetyczka jest przepełniona? Wkurzają cię sytuacje z rozsypującym się po całej kosmetyczce pudrem lub bronzerem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda eliminacji Każdy wyjazd…

haszysz

Stres w codziennym życiu – jak się zrelaksować?

W niektórych przypadkach stres działa mobilizująco. Jednak gdy trwa zbyt długo, wyniszcza organizm, powoduje złe samopoczucie, zwiększa ogólny poziom lęku i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Dlatego każda osoba powinna znaleźć metody, które sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Sprawdź, jak skutecznie się zrelaksować. Skup się na swoim oddechu…

Szkolenia przeciwpożarowe w ramach BHP – Wrocław

Przed rozpoczęciem pracy zatrudnione osoby muszą przejść szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego częścią jest między innymi szkolenie przeciwpożarowe. Jak wygląda? Jak je odbyć we Wrocławiu? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej! Dlaczego BHP jest tak ważne?  Podejmując się pracy, chcemy mieć poczucie,…

Nosisz soczewki? Sprawdź ciekawostki!

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny, który nosi się na oku w celu korekcji wzroku lub z powodów kosmetycznych. Istnieją dwa główne rodzaje soczewek kontaktowych: korekcyjne i kosmetyczne. Soczewki korekcyjne są używane do leczenia różnych problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność (nearsightedness), nadwzroczność (farsightedness) i astygmatyzm.…