Święta to magiczny czas wypełniony wyjątkową atmosferą. Stwórz wyjątkowy klimat dzięki pięknym ozdobom. Oto dekoracje świąteczne, które sprawią, że tegoroczne święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe! Brakuje Ci inspiracji jak udekorować mieszkanie? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Bombki na choinkę – absolutne must have!

Jeżeli rozmawiamy o dekoracjach świątecznych, to w żadnym domu nie może zabraknąć bombek choinkowych! To czy zdecydujesz się na zakup szklanych ręcznie malowanych ozdób, czy wybierzesz praktyczniejsze, lecz nie tak urzekające bombki plastikowe – to już Twój wybór. Jedno jest pewne – żadne święta nie mogę się obyć bez bombek na choinkę! Spiesz się, aby uzupełnić zapasy!

Świąteczna kieszonka na sztućce

Akcesoria świąteczne można podzielić na takie, które tylko ładnie wyglądają oraz takie, którym można dodatkowo przypisać konkretne walory praktyczne. Do tej drugiej grupy zaliczą się z pewnością świąteczne kieszonki na sztućce. Są to przepiękne i praktyczne dekoracje świąteczne, które sprawią, że Twój stół podczas świąt będzie jeszcze piękniejszy! Nie zapomnij też o świecy! Zależy Ci na bezpieczeństwie? Wybierz bezogniową świecę led!

Ozdobne pokrowce na krzesła

Skoro już jesteśmy przy świątecznym stole, to pora pomyśleć także o wyjątkowych pokrowcach na krzesła. Dzięki nim, podczas świątecznej uczty, nie będziesz musiała się martwić o to, że siedzisko czy oparcie krzesła zostanie wybrudzone. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza wówczas, gdy przy stole siedzą małe dzieci.

Ozdoby świąteczne do mieszkania

Nie każdy lubi bibeloty i “kurzołapki”, jednak świąteczny okres jest na tyle wyjątkowy, że nawet najbardziej zapalony minimalista skusi się z pewnością na choć jedną dodatkową ozdobę, którą udekoruje komodę czy regał z książkami. Może to być podświetlana postać Mikołaja pędzącego na saniach zaprzęgniętych w renifery do dzieci, które cały rok czekają na prezenty, lub niewielki stroik z kolorowymi światełkami. Dekoracje świąteczne możesz wykonać samodzielnie lub kupić w sklepie.

Świąteczny łańcuch – nie tylko na choinkę!

Jeżeli myślisz, że choinka jest jedynym miejscem, na którym możesz powiesić ozdobny łańcuch, to jesteś w wielkim błędzie! Świetnie będzie się prezentował również na poręczy schodów lub przewieszony przez karnisz! Nie ograniczaj się do szablonowych rozwiązań! Jeżeli brakuje Ci inspiracji, poszukaj ciekawych pomysłów w sieci.

Jak świątecznie przyozdobić okna?

Pięknie przystrojona choinka, elegancko zastawiony stół i liczne dekoracje świąteczne rozstawione w całym mieszkaniu to dla Ciebie zdecydowanie za mało? Pamiętaj – zostały jeszcze okna! Wypróbuj świąteczne szablony do malowania na oknach! W kilka chwil stworzysz na szybie wyjątkowe obrazy – mogą to być na przykład lecące z nieba śnieżynki czy postać mikołaja niosącego na plecach worek z prezentami! Sama widzisz, jak wiele jest możliwości, by na nadchodzące święta wspaniale udekorować całe mieszkanie!

Polecane

Jak zachować porządek w kosmetyczce?

Każdy wyjazd na dłużej lub krócej to prawdziwa męka pakowania? Najgorzej jest z kosmetykami, których nigdy nie możesz zmieścić, masz wrażenie, że kosmetyczka jest przepełniona? Wkurzają cię sytuacje z rozsypującym się po całej kosmetyczce pudrem lub bronzerem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda eliminacji Każdy wyjazd…

haszysz

Stres w codziennym życiu – jak się zrelaksować?

W niektórych przypadkach stres działa mobilizująco. Jednak gdy trwa zbyt długo, wyniszcza organizm, powoduje złe samopoczucie, zwiększa ogólny poziom lęku i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Dlatego każda osoba powinna znaleźć metody, które sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Sprawdź, jak skutecznie się zrelaksować. Skup się na swoim oddechu…

Szkolenia przeciwpożarowe w ramach BHP – Wrocław

Przed rozpoczęciem pracy zatrudnione osoby muszą przejść szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego częścią jest między innymi szkolenie przeciwpożarowe. Jak wygląda? Jak je odbyć we Wrocławiu? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej! Dlaczego BHP jest tak ważne?  Podejmując się pracy, chcemy mieć poczucie,…

Nosisz soczewki? Sprawdź ciekawostki!

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny, który nosi się na oku w celu korekcji wzroku lub z powodów kosmetycznych. Istnieją dwa główne rodzaje soczewek kontaktowych: korekcyjne i kosmetyczne. Soczewki korekcyjne są używane do leczenia różnych problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność (nearsightedness), nadwzroczność (farsightedness) i astygmatyzm.…