Klocki, jako zabawki, najczęściej kojarzą się z dziećmi. To im podarowuje się je w ramach prezentu, a szukając konkretnych typów klocków, zazwyczaj znajdują się one w kategoriach dedykowanych najmłodszym. Są jednak klocki, a nawet serie, z których śmiało mogliby korzystać także dorośli. Doskonałym przykładem są zestawy Lego Minecraft.

Czym jest Minecraft?

Minecraft to niezwykle popularna gra komputerowa, która w bardzo szybkim czasie stała się hitem wśród dzieci, młodzieży, a także i osób dorosłych. Na rynku pojawiła się w 2009 roku, a więc dokładnie 12 lat temu. Teoretycznie gra nie posiada żadnego określonego celu, jej głównym założeniem jest przeżycie. Zadaniem gracza jest budowanie otoczenia z charakterystycznych bloków. Te bloki w błyskawicznym tempie przedostały się do popkultury, a ogromna liczba miłośników gry nie mogła umknąć duńskiemu gigantowi.

minecraft

Świat gry przeniesiony wpleciony w zabawki dla dzieci – Lego Minecraft

Pierwsze klocki, w których główną myślą przewodnią była nietuzinkowa i niezwykle charakterystyczna gra komputerowa, pojawiły się na rynku już w 2012 roku. Projektanci klocków udowodnili fanom gry, że stać ich na sporo – klocki doskonale odwzorowywały realia wirtualnego świata. Klocki z serii Lego Minecraft nie wpisały się w gusta jedynie miłośników klocków. Zestawy Lego Minecraft pokochała również młodzież i dorośli, którzy jako pierwsi docenili wyjątkowość tej niesamowitej gry komputerowej.

Jaki zestaw dla miłośnika gry?

Choć gra powstała kilkanaście lat temu, dzisiaj wciąż bije rekordy popularności. Nieskomplikowany pomysł, prostota zbudowanego świata, ciekawa grafika oraz banalne zasady sprawiły, że o tej grze usłyszą nasi potomkowie.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku klocków Lego Minecraft. Zestawy klocków rozmaitej wielkości, zaskakująca tematyka oraz wciąż rozbudowywane scenerie to świetny sposób nie tylko na zabawę, ale również na pielęgnowanie swojej miłości do tej gry.

Jeśli uwielbiasz Minecraft, jednak nie wiesz, jaki zestaw klocków Lego jest typowym „must have”, koniecznie przyjrzyj się poniższym propozycjom:

  • Lego Minecraft Najazd Złosadników.
  • Lego Minecraft Kreatywny Warsztat,
  • Lego Minecraft Kopalnia Creeperów,
  • Lego Minecraft The Redstone Battle.

Chcąc zainwestować w mniej kosztowne zestawy, które co jakiś czas z sentymentem będą przypominać Ci o wspaniałych chwilach spędzonych na tej grze, sprawdź klocki Lego Minecraft hodowla owiec, Lego Minecraft Punkt handlowy czy Lego Minecraft Żłobek dla pand.

Polecane

Jak zachować porządek w kosmetyczce?

Każdy wyjazd na dłużej lub krócej to prawdziwa męka pakowania? Najgorzej jest z kosmetykami, których nigdy nie możesz zmieścić, masz wrażenie, że kosmetyczka jest przepełniona? Wkurzają cię sytuacje z rozsypującym się po całej kosmetyczce pudrem lub bronzerem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda eliminacji Każdy wyjazd…

haszysz

Stres w codziennym życiu – jak się zrelaksować?

W niektórych przypadkach stres działa mobilizująco. Jednak gdy trwa zbyt długo, wyniszcza organizm, powoduje złe samopoczucie, zwiększa ogólny poziom lęku i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Dlatego każda osoba powinna znaleźć metody, które sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Sprawdź, jak skutecznie się zrelaksować. Skup się na swoim oddechu…

Szkolenia przeciwpożarowe w ramach BHP – Wrocław

Przed rozpoczęciem pracy zatrudnione osoby muszą przejść szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego częścią jest między innymi szkolenie przeciwpożarowe. Jak wygląda? Jak je odbyć we Wrocławiu? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej! Dlaczego BHP jest tak ważne?  Podejmując się pracy, chcemy mieć poczucie,…

Nosisz soczewki? Sprawdź ciekawostki!

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny, który nosi się na oku w celu korekcji wzroku lub z powodów kosmetycznych. Istnieją dwa główne rodzaje soczewek kontaktowych: korekcyjne i kosmetyczne. Soczewki korekcyjne są używane do leczenia różnych problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność (nearsightedness), nadwzroczność (farsightedness) i astygmatyzm.…