Kilka lat temu wprowadziliśmy się do większego domu i potrzebowaliśmy dużo nowych mebli. Na początku mieliśmy po prostu udać się do sklepu, żeby coś kupić, ale pomyślałem: „Dlaczego nie pójść ścieżką majsterkowania?” Wiedzieliśmy, że chcemy czegoś naprawdę rustykalnego i nic, co widzieliśmy w sklepach, naprawdę nie pasowało do naszego pomysłu. Poza tym wiedzieliśmy, że możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, jeśli po prostu zrobimy coś sami.

Doprowadziło mnie to do odkrycia mebli z palet. W całym domu mamy dużo mebli z palet i po prostu to uwielbiam! To naprawdę niesamowite, co można zrobić z najprostszymi materiałami, a końcowy efekt jest dla mnie niesamowity. Teraz, gdy przerabiamy i rozbudowujemy naszą kuchnię, zdecydowaliśmy, że znowu chcemy korzystać z palet. Więc szukałem pomysłów.

Naprawdę istnieje wiele pomysłów na meble z palet do Twojej kuchni, ale trudno jest prześledzić większość z nich do źródeł. Przygotowałem tutaj listę najlepszych pomysłów na meble kuchenne z palet, jakie znalazłem, wraz z linkami do sprytnych twórców, którzy je skonstruowali. To wielka inspiracja! 

1. Winiarnia z palet

Jest to projekt wolnostojącej winiarni paletowej, w której magazyn wina w rzeczywistości pełni również funkcję stołu. Jak widać, pusta przestrzeń wewnątrz palet jest idealna do przechowywania butelek. Można wtedy jeść i pić przy stole wygodnie ustawionym na stołkach barowych. Ten projekt jest łatwy i przyjemny w dostosowaniu do twoich potrzeb. Zwróć także uwagę, że świeci się od wewnątrz, zapewniając naprawdę niesamowitą atmosferę!

Źródło / samouczek: thepoorsophisticate

2. Stojak na wino

Potrzebujesz nowego stołu w swojej kuchni? Oto projekt prostego stojaka na wino z palety, który możesz zawiesić na ścianie swojej kuchni. Ten stojak jest niesamowity, ponieważ nie tylko mieści butelki wina, ale także trzyma kieliszki, więc spełnia podwójną rolę! Co za wspaniała oszczędność miejsca!

Źródło / samouczek: thecartens

3. Uchwyt na kubek do kawy

Jeśli nie szukasz stojaka na kieliszki do wina, może zamiast tego pijesz dużo kawy i chcesz mieć sposób na wyeksponowanie wszystkich swoich filiżanek! Stwórz swój własny piękny, rustykalny uchwyt na kubek do kawy. Podoba mi się, że ten projekt z palety oferuje sposób na zaprezentowanie twoich ulubionych kubków i wszystkie one są łatwe do złapania, kiedy ich potrzebujesz!

Źródło / samouczek: onelittlebirdblog

4. Prosta wyspa kuchenna

Jeśli podobał Ci się projekt winiarni, możesz być również zainteresowany tym, aby zrobić prostą wyspę kuchenną. Wiele osób narzeka, że ​​nie ma wyspy kuchennej – nie ma powodu, aby wydawać mnóstwo pieniędzy na jej instalację, skoro można po prostu przerobić paletę na uroczą wyspę. Zupełnie samodzielnie!

5. Wspaniały rustykalny projekt kuchni

To niesamowity projekt kuchni wykorzystujący palety z recyklingu, autorstwa hiszpańskich projektantów Paco Serinelli i Alessandry Samson z Anatomica Design. Jak widać, palety są tutaj używane do niektórych powierzchni do gotowania, a jest też kilka dolnych palet, które mogą służyć jako półki. W połączeniu z innymi rustykalnymi materiałami uzyskuje się jednocześnie rustykalny i industrialny wygląd.

Polecane

Jak zachować porządek w kosmetyczce?

Każdy wyjazd na dłużej lub krócej to prawdziwa męka pakowania? Najgorzej jest z kosmetykami, których nigdy nie możesz zmieścić, masz wrażenie, że kosmetyczka jest przepełniona? Wkurzają cię sytuacje z rozsypującym się po całej kosmetyczce pudrem lub bronzerem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda eliminacji Każdy wyjazd…

haszysz

Stres w codziennym życiu – jak się zrelaksować?

W niektórych przypadkach stres działa mobilizująco. Jednak gdy trwa zbyt długo, wyniszcza organizm, powoduje złe samopoczucie, zwiększa ogólny poziom lęku i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Dlatego każda osoba powinna znaleźć metody, które sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Sprawdź, jak skutecznie się zrelaksować. Skup się na swoim oddechu…

Szkolenia przeciwpożarowe w ramach BHP – Wrocław

Przed rozpoczęciem pracy zatrudnione osoby muszą przejść szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego częścią jest między innymi szkolenie przeciwpożarowe. Jak wygląda? Jak je odbyć we Wrocławiu? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej! Dlaczego BHP jest tak ważne?  Podejmując się pracy, chcemy mieć poczucie,…

Nosisz soczewki? Sprawdź ciekawostki!

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny, który nosi się na oku w celu korekcji wzroku lub z powodów kosmetycznych. Istnieją dwa główne rodzaje soczewek kontaktowych: korekcyjne i kosmetyczne. Soczewki korekcyjne są używane do leczenia różnych problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność (nearsightedness), nadwzroczność (farsightedness) i astygmatyzm.…