Jeśli chodzi o dekorowanie salonu, nowoczesność to słowo, które często pojawia się przy definiowaniu konkretnego stylu. Ale prawda jest taka, że ​​wiele różnych typów wystroju można podsumować jako nowoczesne, od połowy wieku po maksymalizm. Aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, zebraliśmy podsumowanie naszych ulubionych przykładów nowoczesnych salonów.

  1. Nowoczesny salon pełen kolorów

Meble i dekoracje w uroczych akcentach kolorystycznych, w tym uderzający punkt centralny w otoczeniu gorącego różowego kominka, na nowo definiują, co oznacza nowoczesne zdobienie we współczesnej przestrzeni. Utrzymanie bieli ścian podczas rozprowadzania żywych odcieni w całym pomieszczeniu nie szkodzi, a raczej uzupełnia wspaniałe palenisko w pomieszczeniu.

  1. Nowoczesny salon przejściowy

Klasyczna i neutralna kolorystyka sprawdza się w nowoczesnym salonie, powodując efekt wow. Zwróć uwagę, jak akcentujące krzesła i dekoracyjne poduszki w kolorze granatowym współgrają z miękkimi szarymi meblami w eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni z przejściowym klimatem autorstwa Lauren Nicole Designs.

  1. Nowoczesny salon z meblami inspirowanymi połową wieku

Projektantka wnętrz Katie Stix z Anderson Design Studio stworzyła nowoczesny salon z myślą o ponadczasowym stylu. Główną część dzienną zaakcentowano ścianką działową, która ożywia przestrzeń wspaniałą zielenią. Niskoprofilowe meble w stylu retro z połowy wieku nadają atrakcyjny charakter. Klasyczne elementy są zarówno wygodne, jak i proste, co jest znakiem rozpoznawczym nowoczesnego stylu. Przede wszystkim odpowiada za to wyrazista oprawa oświetleniowa w postaci żyrandola.

  1. Nowoczesny i minimalistyczny salon

Jeśli masz spektakularny widok, warto wybrać nowoczesny, minimalistyczny salon, taki jak ten autorstwa Maydan Architects, który skupia się na doskonale wypielęgnowanym podwórku. Czyste linie, minimalistyczne meble i prosta kolorystyka, która pięknie współgra z plenerami, sprawiają, że ta przestrzeń jest przyjazna.

  1. Salon ze wzorem i teksturą

Piękna tapeta w efektowny, nowoczesny wzór przenosi ten mały salon autorstwa Jamie Keskin Design na nowy, stylowy poziom. Wiele kontrastujących tekstur odpowiada za wizualne zainteresowanie, od stolika kawowego z rattanu po żebrowane lampy stołowe.

  1. Nowoczesny salon inspirowany stylem boho

W wielu salonach centralnym punktem jest kominek, ale nie w tym eleganckim mieszkaniu ekspertów z Havenly. Tutaj abstrakcyjny autoportret w czerni i bieli jest sercem inspirowanej boho przestrzeni. Równowaga koloru i tekstury jest niezbędna w każdym pokoju. Zwróć uwagę, jak drzewo figowe zmiękcza estetykę sofy. Jest też geometryczny dywanik i skórzane krzesło. Oba są elementami ocieplającymi pomieszczenie, które równoważą inspirowany industrialem stolik kawowy i miedziany stolik.

Polecane

Jak zachować porządek w kosmetyczce?

Każdy wyjazd na dłużej lub krócej to prawdziwa męka pakowania? Najgorzej jest z kosmetykami, których nigdy nie możesz zmieścić, masz wrażenie, że kosmetyczka jest przepełniona? Wkurzają cię sytuacje z rozsypującym się po całej kosmetyczce pudrem lub bronzerem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda eliminacji Każdy wyjazd…

haszysz

Stres w codziennym życiu – jak się zrelaksować?

W niektórych przypadkach stres działa mobilizująco. Jednak gdy trwa zbyt długo, wyniszcza organizm, powoduje złe samopoczucie, zwiększa ogólny poziom lęku i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Dlatego każda osoba powinna znaleźć metody, które sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Sprawdź, jak skutecznie się zrelaksować. Skup się na swoim oddechu…

Szkolenia przeciwpożarowe w ramach BHP – Wrocław

Przed rozpoczęciem pracy zatrudnione osoby muszą przejść szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego częścią jest między innymi szkolenie przeciwpożarowe. Jak wygląda? Jak je odbyć we Wrocławiu? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej! Dlaczego BHP jest tak ważne?  Podejmując się pracy, chcemy mieć poczucie,…

Nosisz soczewki? Sprawdź ciekawostki!

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny, który nosi się na oku w celu korekcji wzroku lub z powodów kosmetycznych. Istnieją dwa główne rodzaje soczewek kontaktowych: korekcyjne i kosmetyczne. Soczewki korekcyjne są używane do leczenia różnych problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność (nearsightedness), nadwzroczność (farsightedness) i astygmatyzm.…